RESORT

Ośrodek

Zapraszamy do naszego wyjątkowego hotelu położonego na malowniczym wybrzeżu, w objęciach pachnącego sosnowego lasu! To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy cenią jakość, komfort i dążą do zdrowego stylu życia.

Inspirujące krajobrazy, bezkresne morze i szelest sosnowych gałęzi stworzą niepowtarzalną atmosferę idealnych wakacji. Nasz hotel szczyci się wyjątkową lokalizacją, w której błękit morza i zieleń lasu łączą się, zapewniając idealne środowisko do relaksu i rewitalizacji.

Spokojne otoczenie

Wśród szelestu leśnych liści i śpiewu ptaków nasz hotel oferuje prywatność i spokój. Ciesz się kojącym szumem morskich fal i chłodną morską bryzą.

Jedność z naturą

Poczujesz jedność z naturą, będąc otoczonym terenami zielonymi. Tutaj każdy dzień jest okazją do odnalezienia harmonii z otaczającym światem.

Morze, las i Pдaza z czerwonym dachem

Lokalizacja

Nasz przytulny hotel położony jest zaledwie 20 metrów od morza, zapewniając idealne miejsce na relaks nad wodą. Znajduje się on również w bliskiej odległości od centrum miasta i portu, gdzie goście mogą podziwiać lokalne widoki. Ponadto hotel otoczony jest gęstym, zielonym lasem, który zapewnia prywatność i spokój na łonie natury.

Hotel Plaza Darlowo las,morze obok

Las iglasty

Morze Bałtyckie

Wejście do morza

Plaża

Port

Centrum miasta

NasI wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz wyposażone kompleksowo, w sprzęt najwyższej klasy gabinety są do Państwa dyspozycji przez cały czas pobytu.

Gabinet masażu

Basen

Gabinet Wellnes

Kosmetyka

Sauna

Baza zabiegowa

Restauracja

Zajęcia grupowe

Galeria